Zaznacz stronę

Rolety elewacyjne / system adaptacyjny – potocznie zabezpieczające

 

Rolety Elewacyjne ( antywłamaniowe ) Cechy ogólne

Rodzina rolet elewacyjnych  adaptacyjnych (antywłamaniowych) w skład których wchodzą systemy SK, SKO, SKP i SKO-P przeznaczona jest głównie do stosowania w istniejących budynkach. W każdym z systemów rolety elewacyjne adaptacyjne ( antywłamaniowe ) zwijane są do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeżnicy. Skrzynka jest wówczas elementem dekoracyjnym dopasowanym do wyglądu budynku. W systemie rolet elewacyjnych tym oferujemy do wyboru cztery rodzaje skrzynek: skrzynki w systemie SK 45, półokrągłe w systemie SKP oraz okrągłe w systemach SKO i SKO-P

Spełniając kolejne oczekiwania klientów o wysokich wymaganiach architektonicznych, poszukujących nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań Aluprof oferuje systemy Owal (SKO) i SKO-P, najlepiej prezentujące się na elewacji budynku. Dotychczas sprawdzona i niezawodna technika rolet zostaje połączona z elegancką, nowoczesną skrzynką i prowadnicą aluminiową o zaokrąglonym kształcie. Dzięki tej niezwykłej formie mają Państwo możliwość nadania każdej elewacji całkowicie indywidualnego charakteru.

Rolety systemu adaptacyjnego (antywłamaniowe ) SKP, które charakteryzują się zaokrąglonym kształtem dolnej części skrzynki, najczęściej montowane są we wnęce okiennej wspaniale się z nią komponując.

Roleta elewacyjna  potocznie zwana antywłamaniowa tak naprawdę utrudnia a nie zapobiega włamaniu.

 

Informacje szczegółowe

  • skrzynki i prowadnice aluminiowe
  • bogata kolorystyka
  • sterowanie ręczne lub elektryczne

Rolety Elewacyjne – dlaczego warto mieć

CHŁÓD LATEM

Rolety Elewacyjne nie dopuszczą do wnętrza domu promieni słonecznych. Dzięki nim utrzymasz przyjemną temperaturę wewnątrz bez ponoszenia kosztów klimatyzacji. Przez otwory wentylacyjne w pancerzu rolet elewacyjnych ( antywłamaniowych )  do mieszkania wpada czyste powietrze, a ty możesz cieszyć się cieniem i chłodem.

CIEPŁO ZIMĄ

Możesz zapomnieć co dzieje się za oknem. W długie zimowe i jesienne dni rolety elewacyjne najlepiej osłonią okna od zimna, wiatru, śniegu i deszczu. Dzięki swojej konstrukcji mogą zmniejszyć przenikalność cieplną okna starego typu nawet o 37%.

NICZYM NIE ZMĄCONY SPOKÓJ

Niezależnie od pory roku rolety zapewniają intymność i eliminują hałasy dobiegające z zewnątrz. Dzięki roletom elewacyjnym wyposażonym dodatkowo w zintegrowane moskitiery, spełnisz marzenie o przespaniu letniej nocy przy szeroko otwartych oknach.