Rolety na wałku

 

Rolety na wałku – Cechy ogólne

Podstawową  funkcją rolety na wałku jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi. Stanowią również element dekoracyjny nowoczesnych wnętrz.

  • bogata kolekcja tkanin o różnorodnej grubości i gramaturze
  • duży wybór wzorów i kolorów
  • tkaniny poliestrowe i z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, podgumowane z atestami higienicznymi, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne
  • rura nawojowa o różnych średnicach: 16,19,25,32 i 42 mm
  • mechanizm sterujący łańcuszkowy lub sprężynowy
  • możliwość zastosowania uchwytów montażowych bezinwazyjnych
  • możliwość zastosowania spowalniacza do mechanizmu sprężynowego
  • możliwość zastosowania sterowania elektrycznego

Rolety na wałku

 

Rolety na wałku to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów. Rolety na wałku doskonale ograniczają do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki temu możemy regulować przenikanie światła. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach na wałku są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny zastosowane w roletach odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza.

 

Rolety na wałku   lub mata umocowana na obrotowym drążku, przymocowanym do ościeżnicy okna lub do ściany powyżej ościeżnicy. Na dole jest ona obciążona listwą, która ułatwia równomierne odwijanie rolety. Nowoczesne mechanizmy sprawiają, że rolety na wałkach można instalować do każdego typu okna, ściany, sufitu oraz framugi. Dostępne są systemy mocowane za pomocą specjalnych wieszaków lub bardziej eleganckie w kasetach maskujących.

W naszej ofercie rolet na wałku posiadamy materiały gładkie, żakardowe i wzorzyste zarówno w wersji przepuszczającej światło jak i zaciemniającej.

Jesteśmy producentem rolet na wałku. Zamawiając u nas  rolety zamów również  pomiar wykonany przez naszych fachowców.  Rolety na wałku robimy na zamówienie i jesteśmy w stanie dopasować  je do każdego rodzaju okna bez  konieczności modyfikacji ramy okiennej.