Zaznacz stronę

Rolety dzień – noc

Rolety dzień-noc są bardzo dekoracyjne a zarazem niezwykle funkcjonalne. Ich charakterystyczną cechą jest to, że składają się z pasów przezroczystych i zaciemniających, które razem tworzą niezwykłe harmonijną całość. Nałożenie dwóch warstw tkaniny jedna na drugą i przesuwanie ich względem siebie daje szereg możliwości regulacji stopnia nasłonecznienia czy zaciemnienia pomieszczenia. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy materiału, co pozwala uzyskać efekt podobny do występującego w żaluzjach poziomych. Poprzez odpowiednie ustawienie materiału przy opuszczonej rolecie można oglądać widoki na zewnątrz. Roleta z tkaniną dzień – noc zastępuje wszystkie dotychczasowe przysłony okienne takie jak zasłony, żaluzje czy firany. Okna wyposażone w rolety dzień – noc tworzą niepowtarzalny charakter całego wnętrza. Dlatego też roleta dzień-noc jako propozycja wśród ozdobnych osłon okiennych zdobywa coraz większą popularność wśród klientów. Styl, elegancja, wyjątkowa gra świateł to w skrócie zalety rolety dzień – noc.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogata ofertę tych rolet o zróżnicowanej kolorystyce, co pozwoli na dobranie wariantu doskonale komponującego się z charakterem wnętrza. Montaż sprzedawanych systemów nie jest szczególnie problematyczny i nie wymaga wiele wysiłku.

Charakterystyka rolety dzień noc:

  • precyzyjne kontrowanie ilości wpadającego światła
  • niepowtarzalne atuty dekoracyjne
  • odporna na kurz impregnowana tkanina,
  • dostępne tkaniny o ciepłych pastelowych kolorach
  • mały i estetyczny samohamujący mechanizm łańcuszkowy umożliwiający zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji
  • możliwość montażu na każdym oknie bez względu na kształt listwy przy szybowej (nie przesłania światła szyby)

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą rolet dzień-noc. Posiadamy bardzo bogaty wybór tkanin, zarówno pod kątem kolorystyki jak i użytego materiału, w tym między innymi tkaniny transparentne, jak również tkaniny z atestem trudnoplaności. Rolety dzień-noc łączą w sobie dwa systemy:  żaluzji poziomych i roletek materiałowych. Łatwa obsługa oraz bardzo szeroki wachlarz kolorów to niewątpliwe zalety tych rolet. Rolety dzień-noc występują w systemie Vega, Lema, Impresja lub Lema 86.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym produktem, serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Warto skonsultować się z naszym Biurem Obsługi Klienta oraz zamówić pomiar.