Zaznacz stronę

Roleta w kasecie DEKOLUX – do okien dachowych

 

Charakterystyka produktu:

Roleta DEKOLUX przeznaczona jest do okien dachowych. Wyposażona jest w wygodny mechanizm sprężynowy, który umożliwia samoczynne zwijanie materiału do kasety. W wyniku precyzyjnego połączenia uchwytu belki oraz hamulca możemy zatrzymać materiał w dowolnym miejscu. Zastosowanie mechanizmu sprężynowego i hamulców sprawia, że materiał jest zawsze naciągnięty. Nawet podczas całkowitego uchylenia okna materiał nie fałduje się i nie wypada z prowadnic. Kasetka i prowadnica występuje w kolorze anoda.

Zastosowanie:

Rozmiar prowadnic pozwala dostosować nasze rolety do powszechnie występujących systemów okien dachowych (Velux, Fakro, Roto, Okpol). Rolety dachowe DEKOLUX skutecznie chronią wnętrze przed ostrym światłem oraz nadmiernym nagrzewaniem się poddasza. Dzięki zastosowaniu specjalnych profili, prowadnic oraz belki dolnej (zakończoną uszczelką szczotkową) został zniwelowany prześwit w miejscu stykania się belki dolnej z dolną częścią skrzydła okiennego.

Zalety:

Podstawowymi zaletami naszych rolet jest prostota ich montażu i pomiaru oraz niezawodne działanie. Kolejną ogromną zaletą jest to, że korzystamy ze wszystkich materiałów, które mamy w swojej ofercie.