Roleta w kasecie VEGA

 

Cechy ogólne

Podstawową ich funkcją jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi. Stanowią również element dekoracyjny nowoczesnych okien wykonanych z PVC, aluminium oraz drewna.

 

Informacje szczegółowe kasetki VEGA

  • bogata kolekcja tkanin o różnorodnej grubości i gramaturze w tym materiały „Dzień i noc”
  • tkaniny poliestrowe i z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, podgumowane z atestami higienicznymi, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne
  • kasetka aluminiowa w szerokiej gammie kolorów, również w okleinie imitującej drewno, przykręcana do listwy przyszybowej
  • prowadnice proste PVC lub aluminiowe, również w okleinie, przyklejane dwustronną taśmą montażową do listwy przyszybowej
  • mechanizm łańcuszkowy wraz z hamulcem
  • łatwy pomiar i montaż

Roleta w kasecie VEGA

Rolety w kasecie VEGA to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów.  Roleta w kasecie Vega doskonale ogranicza do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach okiennych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza. W ofercie dostępne są również tkaniny trudno zapalne oraz niepalne. Wszystkie tkaniny posiadają atesty higieniczne.

 

Roleta w kasecie Vega   przymocowanym do ościeżnicy okna lub do ściany powyżej ościeżnicy. Na dole jest ona obciążona listwą, która ułatwia równomierne odwijanie rolety. Nowoczesne mechanizmy sprawiają, że rolety Vega można instalować do każdego typu okna, ściany, sufitu oraz framugi. Dostępne są systemy mocowane za pomocą specjalnych wieszaków lub bardziej eleganckie w kasetach maskujących.

W naszej ofercie rolet -rolety w kasecie Vega można dowolnie konfigurować w różnego rodzaju materiały. Posiadamy materiały gładkie, żakardowe i wzorzyste zarówno w wersji przepuszczającej światło jak i zaciemniającej w 100%.

Jesteśmy producentem rolet w kasecie Vega. Zamawiając u nas  rolety zamów również  pomiar wykonany przez naszych fachowców.  Rolety w kasecie Vega robimy na zamówienie i jesteśmy w stanie dopasować  je do każdego rodzaju okna bez  konieczności modyfikacji ramy okiennej.