Zaznacz stronę

Roleta w kasecie FLAT

 

Cechy ogólne

Podstawową ich funkcją jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi. Stanowią również element dekoracyjny nowoczesnych okien wykonanych z PVC, aluminium oraz drewna.

 

Informacje szczegółowe kasetki FLAT

  • bogata kolekcja tkanin o różnorodnej grubości i gramaturze w tym materiały „Dzień i noc”
  • tkaniny poliestrowe i z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, podgumowane z atestami higienicznymi, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne
  • kasetka aluminiowa w szerokiej gammie kolorów, również w okleinie imitującej drewno, przykręcana do listwy przyszybowej
  • prowadnice proste PVC lub aluminiowe, również w okleinie, przyklejane dwustronną taśmą montażową do listwy przyszybowej
  • mechanizm łańcuszkowy wraz z hamulcem
  • łatwy pomiar i montaż

Roleta w kasecie FLAT

Rolety w kasecie FLAT to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów.  Roleta w kasecie FLAT doskonale ogranicza do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach okiennych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza. W ofercie dostępne są również tkaniny trudno zapalne oraz niepalne. Wszystkie tkaniny posiadają atesty higieniczne.

 

Roleta w kasecie FLAT przymocowanym do listywy przyszybowej okna. Na dole jest ona obciążona listwą aluminiową, która ułatwia równomierne odwijanie rolety. 

W naszej ofercie rolet – rolety w kasecie FLAT można dowolnie konfigurować w różnego rodzaju materiały. Posiadamy materiały gładkie, żakardowe i wzorzyste zarówno w wersji przepuszczającej światło jak i zaciemniającej w 100%.

Jesteśmy producentem rolet w kasecie FLAT. Zamawiając u nas  rolety zamów również  pomiar wykonany przez naszych fachowców.  Rolety w kasecie FLAT robimy na zamówienie i jesteśmy w stanie dopasować  je do każdego rodzaju okna.