Zaznacz stronę

Roleta w kasecie LUISA

Cechy ogólne

Roleta w kasecie Luisa – podstawową  funkcją jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi. Stanowią również element dekoracyjny nowoczesnych okien wykonanych z PVC, aluminium oraz drewna.

Informacje szczegółowe kasetki LUISA

  • możliwość zasłaniania dużych powierzchni
  • bogata kolekcja tkanin o różnorodnej grubości i gramaturze
  • duży wybór wzorów i kolorów
  • tkaniny poliestrowe i z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, podgumowane z atestami higienicznymi, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne
  • kasetka aluminiowa w dwóch kolorach (biały, srebrna anoda)
  • prowadnice aluminiowe
  • możliwość zastosowania mechanizmu łańcuszkowego wraz z hamulcem
  • montaż we wnęce okiennej, na ścianie lub suficie
  • łatwy pomiar i montaż
  • możliwość zastosowania sterowania elektrycznego

Roleta w kasecie LUISA

Rolety w kasecie LUISA to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów. Roleta w kasecie Luisa  doskonale sprawdza się nie tylko jako osłona okienna, ale także ekran projekcyjny. Rolety w kasecie Luisa doskonale ograniczają do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach okiennych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza. W ofercie dostępne są również tkaniny trudno zapalne oraz niepalne. Wszystkie tkaniny posiadają atesty higieniczne.

 

Roleta w kasecie impresja jest przymocowana do ościeżnicy okna lub do ściany powyżej ościeżnicy. Na dole jest ona obciążona listwą, która ułatwia równomierne odwijanie rolety. Nowoczesne mechanizmy sprawiają, że rolety Luisa można instalować do każdego typu okna, ściany, sufitu oraz framugi. Dostępne są systemy mocowane za pomocą specjalnych wieszaków lub bardziej eleganckie w kasetach maskujących.

W naszej ofercie rolet w kasecie posiadamy materiały gładkie, żakardowe i wzorzyste zarówno w wersji przepuszczającej światło jak i zaciemniającej w 100%.

Jesteśmy producentem rolet w kasecie Luisa . Zamawiając u nas  rolety zamów również  pomiar wykonany przez naszych fachowców.  Rolety w kasecie Luisan robimy na zamówienie i jesteśmy w stanie dopasować  je do każdego rodzaju okna bez  konieczności modyfikacji ramy okiennej.