Rolety na okno LEMA86 –  roleta w kasecie LEMA86

Rolety na okno Lema 86 – Cechy ogólne

Rolety na okno Lema 86 – Podstawową ich funkcją rolety na okno Lema 86 jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi. Stanowią również element dekoracyjny nowoczesnych okien wykonanych z PVC, aluminium oraz drewna.

Informacje szczegółowe kasetki LEMA 86

  • możliwość zasłaniania dużych powierzchni
  • bogata kolekcja tkanin o różnorodnej grubości i gramaturze
  • duży wybór wzorów i kolorów
  • tkaniny poliestrowe i z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, podgumowane z atestami higienicznymi, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne
  • kasetka aluminiowa lakierowana w dowolnych kolorach
  • prowadnice aluminiowe lakierowane w dowolnych kolorach
  • możliwość zastosowania mechanizmu łańcuszkowego lub sterowania elektrycznego
  • montaż we wnęce okiennej, na ścianie lub suficie
  • łatwy pomiar i montaż

Rolety  na okno LEMA 86

Rolety  na okno LEMA 86 to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów.  Rolety na okno LEMA86 doskonale ogranicza do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach na okno Lema 86 są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza. W ofercie dostępne są również tkaniny trudno zapalne oraz niepalne. Wszystkie tkaniny posiadają atesty higieniczne.

 

Rolety  na okno Lema 86  na dole jest ona obciążona listwą, która ułatwia równomierne odwijanie rolety. Nowoczesne mechanizmy sprawiają, że roletę  na okno Lema 86  można instalować do każdego typu okna,  Dostępne są systemy mocowane za pomocą specjalnych wieszaków lub bardziej eleganckie w kasetach maskujących.

W naszej ofercie rolety  na okno Lema 86 posiadamy materiały gładkie, żakardowe i wzorzyste zarówno w wersji przepuszczającej światło jak i zaciemniającej w 100%.

Jesteśmy producentem rolety  na okno LEMA 86. Zamawiając u nas  rolety zamów również  pomiar wykonany przez naszych fachowców.  Rolety  na okno robimy na zamówienie i jesteśmy w stanie dopasować  je do każdego rodzaju okna bez  konieczności modyfikacji ramy okiennej.