Zaznacz stronę

Roleta w kasecie ARKADIA – do okien dachowych

Cechy ogólne

Roleta w kasecie Arkadia do okien dachowych- Podstawową ich funkcją jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi. Stanowią również element dekoracyjny nowoczesnych okien dachowych.

Informacje szczegółowe

  • bogata kolekcja tkanin o różnorodnej grubości i gramaturze
  • duży wybór wzorów i kolorów
  • tkaniny poliestrowe i z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, podgumowane z atestami higienicznymi, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne
  • łatwy pomiar i montaż
  • do wszystkich typów okien dachowych np.: Fakro, Velux, Roto, Okpol
  • kasetka i prowadnice aluminiowe anodowane w kolorze srebrnym
  • mechanizm sprężynowy
  • estetyczne wykonanie

Roleta w kasecie Arkadia – do okien dachowych

Rolety w kasecie Arkadia do okien dachowych to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów. Roleta w kasecie Arkadia do okien dachowych  doskonale sprawdza się nie tylko jako osłona okienna, ale także ekran projekcyjny. Rolety w kasecie Arkadia do okien dachowych doskonale ograniczają do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach okiennych są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza. W ofercie dostępne są również tkaniny trudno zapalne oraz niepalne. Wszystkie tkaniny posiadają atesty higieniczne.

 

Roleta w kasecie Arkadia do okien dachowych jest przymocowana do ościeżnicy okna lub do ściany powyżej ościeżnicy. Na dole jest ona obciążona listwą, która ułatwia równomierne odwijanie rolety. Nowoczesne mechanizmy sprawiają, że rolety Arkadia do okien dachowych można instalować do każdego typu okna. Dostępne są systemy mocowane za pomocą specjalnych wieszaków lub bardziej eleganckie w kasetach maskujących.

W naszej ofercie rolet w kasecie Arkadia do okien dachowych posiadamy materiały gładkie, żakardowe i wzorzyste zarówno w wersji przepuszczającej światło jak i zaciemniającej w 100%.