Zaznacz stronę

Roleta przyklejana na okno – LEMA

 

Cechy ogólne

Roleta przyklejana na okno – podstawową  funkcją  jest ochrona wnętrza przed promieniami słonecznymi. Stanowi również element dekoracyjny nowoczesnych okien wykonanych z PVC, aluminium oraz drewna.

 

Informacje szczegółowe dla kasetki LEMA MINI i MAX

  • bogata kolekcja tkanin o różnorodnej grubości i gramaturze w tym materiały „Dzień i noc”,
  • duży wybór wzorów i kolorów,
  • tkaniny poliestrowe i z włókna szklanego, jednobarwne i wzorzyste, podgumowane z atestami higienicznymi, niepalności oraz certyfikaty ekologiczne,
  • kasetka aluminiowa w szerokiej gammie kolorów, również w okleinie imitującej drewno, przyklejana do listwy przyszybowej lub ramy okiennej,
  • prowadnice proste PVC lub aluminiowe, również w okleinie, przyklejane dwustronną taśmą montażową do listwy przyszybowej,
  • możliwość zastosowania mechanizmu łańcuszkowego wraz z hamulcem,
  • łatwy pomiar i montaż,

 

Roleta przyklejana na okno LEMA

Roleta przyklejana na okno LEMA to zasłony okienne wykonane z tkaniny dającą niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza oraz refleksami na ekranach monitorów.  Roleta przyklejana na okno LEMA doskonale ogranicza do minimum przenikanie światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym i kasecie osłaniającej. Dodatkowo prowadnice pozwalają na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Nowoczesne tkaniny oferowane w roletach przyklejanych na okno są odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową odbijają promienie słoneczne zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza. W ofercie dostępne są również tkaniny trudno zapalne oraz niepalne. Wszystkie tkaniny posiadają atesty higieniczne.

 

Roleta przyklejana na okno Lema  na dole jest ona obciążona listwą, która ułatwia równomierne odwijanie rolety. Nowoczesne mechanizmy sprawiają, że roletę przyklejaną na okno ma  można instalować do każdego typu okna,  Dostępne są systemy mocowane za pomocą specjalnych wieszaków lub bardziej eleganckie w kasetach maskujących.

W naszej ofercie rolet przyklejanych na okno posiadamy materiały gładkie, żakardowe i wzorzyste zarówno w wersji przepuszczającej światło jak i zaciemniającej w 100%.

Jesteśmy producentem rolet przyklejanych na okno. Zamawiając u nas  rolety zamów również  pomiar wykonany przez naszych fachowców.  Rolety przyklejane na okno robimy na zamówienie i jesteśmy w stanie dopasować  je do każdego rodzaju okna bez  konieczności modyfikacji ramy okiennej.