Zaznacz stronę

 

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA DETALICZNEGO

KOORDYNATOR DOROTA TYLIPSKA

 ul. Rudzka 13/15, 54-427 Wrocław

tel. +48 509 960 331

e-mail: biuro@lema.pl

 

Zapraszamy w godzinach:

od  poniedziałku  do  piątku – nieczynne

sobota – nieczynne

 

Salon Mikołaja - sprzedaż detaliczna

Sprzedaż hurtowa - Rudzka

Kontakt

Jeżeli tu jesteś to dobrze trafiłeś nasi fachowcy i osoby odpowiedzialne za kontakt z klientem odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania jak i pomogą w doborze tkanin bądź modnych wzorów.  Naszą dewizą jest nie tylko dobrze obsłużyć klienta ale również zachować  dobry kontakt z państwem co daje wam poczucie wyjątkowości.

W naszych salonach mogą Państwo zapoznać się z nasz pełną ofertą rolet, rolet rzymskich, żaluzji, żaluzji drewnianych, moskitier, zasłon okiennych , firan. Mogą Państwo również   dobrać kolorystykę i wzornictwo z gamy  naszych produktów.

W naszych salonach mogą państwo zamówić  wykwalifikowanego fachowca który przyjedzie do Państwa pod wskazany adres  i dokładnie wymierzy i rozplanuje  wybrany przez Państwa towar.

Odpowiadając na stale rozwijający się  segment i rozwijanie się  działu hurtowego uruchomiliśmy osobny kontakt gdzie  wykwalifikowany fachowiec doradzi rozplanuje i potwierdzi zamówienie na dużą skalę.

Do kontaktu zapraszamy również  salony sprzedaży i pośredników oraz osoby które chcą ażeby ich sklepy sprzedawały najwyższej klasy towar. Poszukujemy również  punktów partnerskich na obszarze całego kraju.

Jesteśmy producentem  a nie pośrednikiem dlatego u nas mogą państwo  nabyć towar w cenach  producenta. Nasze materiały pochodzą ze sprawdzonych źródeł i dlatego dajemy na nie pełna gwarancję producenta.

Oferujemy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny  naszych systemów osłonowych