Zaznacz stronę

Lema – Kim jesteśmy?

Serdecznie witamy  na naszej stronie internetowej i z przyjemnością przedstawiamy Państwu informacje o  firmie Lema.

Właścicielami Firmy  są Stefania i Leszek Małeccy. którzy od początku jej istnienia  bezustannie dbają o rozwój przedsiębiorstwa jak również zatrudnionych pracowników. Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie okiennych technik osłonowych. Posiadamy własny zakład produkcyjny, w którym znalazły zastosowanie najnowocześniejsze technologie aktualnie stosowane w branży. Zatrudniamy pracowników o najwyższych kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu. Są oni rękojmią osiągania najwyższych standardów w zakresie jakości i terminowości, a przede wszystkim umożliwiają realizację najbardziej wyrafinowanych i skomplikowanych zleceń.

Lema – Historia

Istniejemy na rynku już od 1991 roku i od tamtego czasu aż po dziś dzień niezmiennie pomagamy zaspokajać potrzeby mieszkańców Wrocławia i okolic, oferując jako jedna z pierwszych firm w Polsce nowoczesne systemy żaluzji poziomych i pionowych oraz rolet. Od początku istnienia ukierunkowani jesteśmy na specjalizację w zakresie okiennych technik osłonowych, co zaowocowało dynamicznym rozwojem oraz pozyskiwaniem zleceń z „najwyższej półki”. Dzięki wyspecjalizowanemu personelowi jesteśmy w stanie doradzić Państwu i pomóc w wyborze  tkanin i systemów osłonowych.

Obecnie stale rozwijamy nasz asortyment docierając nie tylko do kontrahentów na terenie kraju ale również  do odbiorców hurtowych i detalicznych na terenie całej europy.

Misja

Misją firmy PPHU LEMA jest stały rozwój i podążanie za potrzebami naszych Klientów. Chcemy być blisko Państwa potrzeb, otwierać przed Wami nowe możliwości, nowe rozwiązania, dzięki którym wnętrza Waszych mieszkań i biur uzyskają ów wyjątkowy klimat harmonii, estetycznego ładu, a gdy potrzeba – także fantazji. Aby tak się stało, każdego z naszych Klientów traktujemy zawsze w sposób indywidualny, udostępniając szeroką gamę profesjonalnych usług oraz oferując najatrakcyjniejsze ceny. Wartością dla nas najcenniejszą jest bezwzględny brak tolerancji dla jakichkolwiek nieetycznych i niezgodnych z prawem zachowań. Etyka biznesu ma dla nas znaczenie podstawowe i tego oczekujemy również od naszych Kontrahentów.

Zaufało nam wiele firm, instytucji, klientów detalicznych – Zaufaj i TY